VOLEJBALOVÝ TURNAJ PSK

Publikované:

VOLEJBALOVÝ TURNAJ PSK

Súťaže
volejbalový turnaj

Volejbalový turnaj o Pohár predsedu PSK opäť prilákal zamestnancov stredných škôl, aby si zmerali sily v športe. Nechýbali medzi nimi ani naši učitelia, a to Miroslav Vojník, Marián Mazanec a Miroslava Gičová.

Milan Majerský, predseda PSK, 19. decembra 2023 srdečne privítal všetkých účastníkov na pôde Strednej športovej školy v Poprade a zaželal im veľa úspechov na turnaji.

Hralo sa v športovej hale v dvoch skupinách. Volejbalisti našej školy spojili sily s výberom okresu Snina, a tak spoločne bojovali so  súpermi z okresov  Svidník-Stropkov, Bardejov, Humenné a Poprad. Prvé zápasy nedopadli úplne podľa ich predstáv, ale určite sa tešili najmä z výhry nad Humenčanmi.

Po skončení zápasov v skupinách nasledovali semifinálové a finálové zápasy, ktoré najlepšie zvládlo družstvo Popradu a stalo sa tak celkovým víťazom turnaja. Predseda PSK odovzdal ceny najlepším družstvám a jednotlivcom a pozval prítomných na spoločenské posedenie.

Podujatie splnilo svoj účel. Domov všetci odchádzali so skvelými športovými zážitkami a s myšlienkou, že nie je najpodstatnejšie zvíťaziť, ale prežiť príjemné športové chvíle so svojimi kolegami, priateľmi.

Mgr. Miroslava Gičová